5sAUTOMATE | Pick It – robot vision made easy – jak zoptymalizować proces pick and place

Niejednokrotnie myślimy o aplikacji typu pick and place, czy też bin picking (pobieranie z kosza, kartonu lub skrzyni), ale problem stanowi ułożenie komponentów. Możemy je albo pozycjonować mechanicznie, albo ręcznie, to drugie w przypadku chęci zautomatyzowania procesów w całości trochę mija się z celem (chyba, że typ komponentu lub opakowania wymusza na nas prace ręczne).

Dzięki systemowi 3D firmy PickIt – kamery i doskonałego oprogramowania – możemy poradzić sobie szybko z tym problemem.

Oszczędzamy czas na intuicyjnym i łatwym w użyciu oprogramowaniu i kamerze 3D. Z Pick-It nawet początkujący może wykonywać większość operacji. Nie marnujemy czasu na długim programowaniu robota. PickIt powie Twojemu robotowi, dokąd ma iść, skąd ma pobrać komponent i dokąd odłożyć.

PickIt to inwestycja, która sprawdziła się już w 150 aplikacjach w ponad 40 krajach. Czy Twój proces też można szybko zautomatyzować z PickIt? Sprawdź… Napisz do nas, opisz swój proces, a najlepiej nagraj krótki film i podeślij do nas. Zweryfikujemy i odpowiemy, a także podpowiemy, co zrobić, aby proces automatyzacji przebiegł szybko i bezproblemowo.

Daniel J. Kowalski

Może Ci się również spodoba

Automatic translation »