5sAUTOMATE | Robotize ApS – autonomiczne wózki AGV

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować o podjęciu współpracy w zakresie dystrybucji autonomicznych wózków AGV duńskiej firmy Robotize ApS.

Firma Robotize to specjaliście od nowoczesnych technologii i komunikacji, co przekłada się na rozwiązania zastosowane w ich produkcie.

Obecnie dostępne są 2 wersje AGV: 400 kg oraz 800 kg. Oba wyposażone są w systemy czujników 360 stopni, “grzybki bezpieczeństwa” oraz posiadają certyfikat bezpieczeństwa i zgodności z dyrektywami europejskimi.

Wersja 400 kg zapewnia do 12h pracy na w pełni naładowanym akumulatorze. Wózek inteligentnie decyduje, kiedy ma doładować baterię.

Standardowy zestaw składa się z: 1 wózka AGV, 1 ładowarki, 4 stacji dokujących, 4 wyzwalaczy ręcznych (wywołanie przez operatora), interfejsu oraz oprogramowania, dzięki któremu będziemy mogli monitorować pracę naszego wózka, jego drogę, ilość przebytych kilometrów, ilość ładowań, a w razie niemożliwości wykonania zadania zostaniemy poinformowani o tym droga mailową.

Wraz z naszym partnerem umożliwiamy zainteresowanym firmom wizytę w duńskiej fabryce – jednej z pierwszych, gdzie zainstalowano system firmy Robotize. Aplikacja nie wymaga zmiany layoutu zakładu, a jej wdrożenie zajmuje standardowo od 3 do 5 dni roboczych.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Może Ci się również spodoba

Automatic translation »